До організації нового навчального року!

Інструктивно-методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу та викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2022/2023 навчальному році (див. "Детальніше")
Опубліковано: 2022-08-30
Автор: AdminAutor
Детальніше..
Вступна кампанія 2022!

Шановні випускники! Інформаційні матеріали щодо вступної кампанії 2022 див.за посиланням!
Опубліковано: 2022-07-28
Автор: AdminAutor
Детальніше..
Батькам та учням!

Для формування Освітньої програми Ліцею (див. "Детальніше")
Опубліковано: 2022-07-20
Автор: AdminAutor
Детальніше..
Поради вчителям. Нова етика спілкування

Державна служба якості освіти та її 25 територіальних органів долучені до реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року (https://sqe.gov.ua/gromadskosti/bezbariernist) задля захисту прав дітей на доступну якісну освіту. З ініціативи першої леді України Олена Зеленська створено «Довідник безбар’єрності» (https://bf.in.ua), у якому окреслені норми безбар’єрної мови, що допоможуть сформувати нову етику спілкування. Крім того, Довідник містить багато практичних порад, які стануть в пригоді у воєнний час. Інтерактивний довідник підготовлений у співпраці з громадськими організаціями, правозахисниками, психологами, батьками, які виховують дітей з інвалідністю, українськими та міжнародними експертами.
Опубліковано: 2022-07-18
Автор: AdminAutor
Детальніше..
Випускнику 2022!

Від 18 липня 2022 року на сайті МОН майбутні вступники можуть отримати відповіді на запитання щодо вступу до закладів фахової передвищої та вищої освіти. У співпраці з Урядовим контактним центром запрацював чатбот, що стане онлайн-помічником у питаннях вступної кампанії 2022 року. Натиснувши на кнопку «Поставити запитання», що розміщена в правому нижньому куту сайту, вступники можуть розпочати спілкування з консультантами. Консультації надаються фахівцями оперативно, отримати консультацію через сервіс можна з понеділка по четвер (09:00-17:00), а також у п’ятницю (09:00-16:00). Зазначимо, що у разі налаштувань автоматичого перекладу вмісту сторінок з української на будь-яку іншу мову, чат теж відображатиметься обраною мовою. Для переходу на українську необхідно в налаштуваннях браузера вимкнути автоматичний переклад сторінок або змінити відповідні параметри (див. "Детальніше")
Опубліковано: 2022-07-18
Автор: AdminAutor
Детальніше..
Онлайн-курс «Як підтримати дитину під час війни?»

Спеціальний курс «Як підтримати дитину під час війни?» створено з метою допомогти дітям пережити війну та її страшні наслідки, а батькам – навчитися правильно реагувати на стресові ситуації та залишатися сильними. Проєкт допоможе батькам знайти відповіді на такі запитання: Як допомогти дитині та собі у складні часи? Як говорити з дитиною про війну? Як подолати страхи та тривоги? Як боротися з панічними атаками та реагувати на істерики дитини? Курс містить лекції та практичні блоки з іграми. Порадами та практиками подолання дитячих страхів поділилася дитяча психологиня Світлана Ройз. Курс розроблено в межах програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що реалізується Фондом Східна Європа, а також Фондом Innovabridge в партнерстві з Міністерством цифрової трансформації за підтримки Швейцарі.
Опубліковано: 2022-07-11
Автор: AdminAutor
Детальніше..
Як вберегтися від небезпеки мін та боєприпасів

Правила безпечного поводження у населених пунктах та поза ними під час війни Під час війни використовується смертоносна техніка та зброя, навіть уламки якої становлять загрозу життю. Будьте вкрай уважними, коли пересуваєтесь пішки, їдете на велосипеді чи авто, особливо, якщо поруч велися бойові дії або розірвався снаряд. Як необхідно пересуватися? Намагайтесь рухатися маршрутом, яким нещодавно вже хтось пройшов чи проїхав. Якщо ви на авто, уникайте доріг, на яких ви не бачите інших автівок. Якщо крокуєте, то тільки дорогою, на якій усе видно. Де можуть бути розташовані небезпечні предмети? Вибухонебезпечні предмети можуть бути розташовані як близько до вже зруйнованої техніки чи будівель, так і поруч зі снарядами, в кущах чи траві на узбіччі, бути прив’язаними до дерев і навіть навмисно сховані в іграшках, книжках чи за телефонами, які лежать на землі. Будьте обачні та уважні, не підбирайте предмети на вулиці та не наближайтесь до будь-якої військової техніки, амуніції, снарядів, їхніх уламків та особливо мін і за жодних обставин не чіпайте їх. Що робити, якщо людина наступила на міну? Міни активуються від ваги. Якщо раптом людина наступила на міну, то рухатись вже не можна. Не можна намагатися покласти на неї щось важке (як часто роблять у фільмах)! Потрібно одразу кликати на допомогу та дзвонити 101. Що робити, якщо побачили підозрілі предмети? Якщо побачили щось підозріле, залишки бойової техніки чи боєприпас, телефонуйте за номером 101 до Служби з надзвичайних ситуацій. Саме вони знешкодять небезпечний предмет та зможуть підтвердити, що тепер ця місцевість/територія є безпечною для пересування.(Повну інформацію див. "Детальніше")
Опубліковано: 2022-07-11
Автор: AdminAutor
Детальніше..
Шановні випускники!

Ось і закінчився нелегкий 2021-2022 навчальний рік, який війна розділила на дві половини – до 24 лютого і після. Педагогічний колектив вітає ВСІХ наших учнів зі святом останнього дзвоника та святом отримання свідоцтва про здобуття освіти, який відкриває дорогу в незвичайний світ наступної сходинки в житті. Упевнені, що цей день особливий, для кожного з вас, а особливо для 11 та 9 - класників, які зробили свій вибір у доросле життя та підуть до нових вершин у майбутній професійній діяльності і особистому житті.
Опубліковано: 2022-07-10
Автор: AdminAutor
Детальніше..
Звернення до батьків від колективу ліцею № 9

Шановні батьки! Адміністрація та увесь педагогічний колектив Ліцею № 9 вітає ВСІХ наших учнів зі святом останнього дзвоника та святом отримання документа про навчальні досягнення за 2021/2022 н.р. (Подробиці див."детальніше")
Опубліковано: 2022-07-10
Автор: AdminAutor
Детальніше..
Шановні випускники!

Шановні діти! Ось і закінчився нелегкий 2021-2022 навчальний рік, який війна розділила на дві половини – до 24 лютого і після. АДМІНІСТРАЦІЯ ТА УВЕСЬ ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ Ліцею № 9 вітає ВСІХ наших учнів зі святом останнього дзвоника та святом отримання документа про навчальні досягнення за 2021/2022 н.р. Сміливо прямуйте цікавими шляхами пізнання світу. Нехай ваші здобутки у навчанні стануть винагородою за кропітку працю, творчість та креативність, будьте вимогливими до себе, виховуйте в собі цілеспрямованість та наполегливість. Пам’ятайте, де б ви зараз не знаходилися, ми цінуємо вашу підтримку, ми не залишаємо вас, до часу деокупації нашого міста ми будемо працювати, щоб реалізувати ваше право на здобуття освіти та забезпечити реалізацію обов’язків батьків. Після деокупації ми будемо проводити уроки у звичайному режимі. Здобуті у нашому ліцеї знання та досвід неодмінно вам стануть в пригоді, Зичу всім перемоги, миру, міцного здоров'я, щастя, добра та благополуччя у ваших родинах та в нашій Україні! Слава Україні!
Опубліковано: 2022-07-10
Автор: AdminAutor
Детальніше..
Читання на канікулах!

Читання на канікулах — це ефективний спосіб тримати в тонусі пам'ять, розвивати мислення і фантазію дітей і підлітків. У школі часто дають список, які книжки варто прочитати за літо, щоб потім було легше йти в ногу з програмою, не відставати і вчитися із задоволенням.
Опубліковано: 2022-07-04
Автор: AdminAutor
Детальніше..