Ювіляри

Мелітопольська гімназія №9 вітає з ювілеями прекрасних і чудових наших вчителів - Антоненко Марію Андріївну і Чернишову Олену Юріївну.
Хай сміється доля, мов калина в лузі
в колі щирих, вірних і хороших друзів
Зичимо вам щастя, радості, тепла
успіхів, здоров'я, злагоди й добра
Хай крокують поруч вірність і кохання,
хай здійсняться мрії і ваші бажання

Опубліковано: 2017-01-24
Автор: AdminAutor
НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА

“Школа може підрізати крила, якщо система орієнтована на середній результат”, - Лілія Гриневич в Лондоні з презентацією “НУШ: Розробка політики для розвитку талантів”
Опубліковано: 2017-01-24
Автор: AdminAutor
Детальніше..
Інтерв'ю з вчителем року

Тетяна Пестова: «На шляху до перемоги я зустріла чимало перешкод»
Опубліковано: 2016-12-21
Автор: Ганна Гребельна
Детальніше..
Всеукраїнський конкурс

Наша бібліотека приймає участь у Всеукраїнському конкурсі "Шкільна бібліотека-2017"
Опубліковано: 2016-12-15
Автор: AdminAutor
Детальніше..
Міський семінар-тренінг "Технологічна карта уроку мистецтва"

14 грудня на базі Мелітопольської гімназії 9 за участю методиста міського управління освіти Романенко С.О., лектора МДПУ Ратко М.В. відбувся міський семінар-тренінг "Технологічна карта уроку мистецтва". Учителі міста мистецьких дисциплін тренувалися у розробці графічного конструктора структури урока музики, художньої культури, брали участь у запропонованих інтерактивних локаціях
Опубліковано: 2016-12-14
Автор: AdminAutor
Мандрівка по сторінках книги "Мистецтво"

З 12 по 23 грудня в Мелітопольській гімназії №9 проводиться Декада мистецтв. Сьогодні свої роботи представили на виставку учні образотворчих студій
Опубліковано: 2016-12-12
Автор: AdminAutor
Міжнародний освітянсько-науковий форум "Сучасний стан освіти і науки в Україні. Стратегія розвитку" показав, що Мелітопольська гімназія 9 крокує вірним шляхом.


Опубліковано: 2016-12-09
Автор: AdminAutor
До Дня пам`яті жертв Голодомору

25.11.2016 р. в Мелітопольській гімназії №9 до Дня пам`яті жертв Голодомору пройшли єдині класні години "Пам`ятаємо...", учні 8 класу з учителем історії Корвегіним О.І. вшанували пам`ять жертв голодомору біля пам`ятного знаку, в бібліотеці представлена тематична виставка "Запалимо свічки пам`яті". Педагоги розкрили дітям суть трагедії голодомору 1932-1933 рр. та її вплив на долю українського народу, виховували в учнів особистісні риси громадянина України, патріотизм на основі усвідомлення досвіду історії, почуття співпереживання, пошану до історичного минулого українського народу.
Опубліковано: 2016-11-25
Автор: AdminAutor
Тиждень толерантності

В гімназії з 14 по 19 листопада 2016 р. пройшов тиждень толерантності.
Опубліковано: 2016-11-21
Автор: AdminAutor
Флеш-моб "Я розмовляю українською!"

"Я розмовляю українською!" - під таким девізом 18 листопада відбувся соціальний флеш-моб у нашій гімназії. Ну як, було непросто? Адже для школярів нашого регіону це ще незвично: розмовляти рідною мовою не тільки на уроках, а й на перервах, у буфеті, на вулиці, навіть у ВК. Вдячні за Вашу небайдужість та активність!!!
Опубліковано: 2016-11-18
Автор: AdminAutor
День Вишиванок

Сьогодні, 18 листопада, в гімназії відбувся День вишиванок. 10 клас дякує всіх, хто підтримав його ідею. Хотілося чогось яскравого та незвичайного, щоб цей сірий осінній день розквітнув від різнобарвних національних орнаментів, від сонячної теплої енергетики. 1 місце за кількістю вишиванок посів 5-А клас, 2 місце - 11 клас, 3 місце - 5-Б клас. Найкрасивішими вишиванками були визнані сорочки Поліни Бєлік (5-А) та Гібалова Данела (11 клас). Щиро вдячні всім, хто відгукнувся на наш заклик. Це красиве закінчення Тижня національних традицій.
Опубліковано: 2016-11-18
Автор: AdminAutor