ЩОДО ОТРИМАННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ДОКУМЕНТИ ПРО ЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ В УКРАЇНІ

Повідомляємо, що в умовах воєнного стану особи, які здобули базову середню освіту (закінчили 9-ть класів) або повну загальну середню освіту (закінчили 11-ть класів) в Україні, але не мають на руках раніше отриманого документа про загальну середню освіту та не мають серії та номера цього документа, можуть отримати всю інформацію про документ про загальну середню освіту, що міститься в Реєстрі документів про освіту Єдиної державної електронної бази з питань освіти, від державного підприємства «Інфоресурс». Для цього здобувачу освіти або його законному представнику (одному з батьків, опікуну тощо) чи родичу, який має підтверджуючі документи особи, потрібно звернутись: (див. детальніше)
Опубліковано: 2022-06-17
Автор: AdminAutor
Детальніше..
До уваги вчителів, здобувачів освіти та батьків!

Шановні батьки, учні закладів загальної середньої освіти м.Мелітополя! Наше місто, як вся наша держава, переживає важкі часи. Мелітополем ширяться чутки про «тести» та закриття шкіл. Нагадуємо, що ВСІ учні ВСІХ мелітопольських шкіл оцінені та рішенням педагогічних рад переведені на навчання у наступні класи за списками, які були станом на 24.02.2022. Табелі, свідоцтва про досягнення - в електронних журналах або у класних керівників. Ніяких «тестів» чи підтвердження списків своїх учнів школи міста НЕ потребують - будьте обережні, не надавайте свої особисті дані стороннім! Для випускників 9 та 11 класів замовлені й уже незабаром будуть готові документи про освіту (докладна інформація щодо отримання документів - трішки пізніше). На сьогодні проводиться робота із виписування додатків до документів про освіту. Наголошуємо, що наступний 2022/2023 навчальний рік обов’язково ми розпочнемо РАЗОМ за українськими програмами. Час початку і формат навчання буде визначено рішенням МОН України та безпековою ситуацією в Запорізькій області. Педагогічні колективи закладів міста уже готуються до початку нового навчального року. Реєстрації у 1 та 10 класи відкриті на офіційних сайтах шкіл (дані, які надаватимуться під час реєстрації, захищені та зберігатимуться на підконтрольній Україні території). Чекаємо на зустріч в наших комфортних та дружніх українських школах м.Мелітополя!
Опубліковано: 2022-06-17
Автор: AdminAutor
Детальніше..
Вітаємо!

Вітаємо Рєзнікову Єлизавету, ученицю 11-Б класу, за перемогу у творчому конкурсі фотоколажів та відеоматеріалів "Точні науки в моїй майбутній професії"! Подяка учителю математики та інформатики Ірині Федак!
Опубліковано: 2022-02-22
Автор: AdminAutor
Детальніше..
Вітаємо!

Вітаємо Слюсаря Данила, учня 11-Б класу, який посів ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі молодіжних проектів з енергозбереження "Енергія і середовище" у 2021/2022 н.р.! Подяка учителю фізики Сапожніковій Наталії!
Опубліковано: 2022-02-22
Автор: AdminAutor
Детальніше..
Рідне слово!

В ліцеї проходить інформаційна виставка "Яке прекрасне рідне слово!" до Міжнародного дня рідної мови. Матеріали виставки: збірки поезії та прози видатних українських письменників.
Опубліковано: 2022-02-21
Автор: AdminAutor
Детальніше..
День рідної мови!

Міжнародний День рідної мови (International Mother Language Day) – подія, яку відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Міжнародний день рідної мови був проголошений Генеральною конференцією ЮНЕСКО 17 листопада 1999 року. Запроваджено його було з метою сприяння мовній і культурній різноманітності й багатомовності.
Опубліковано: 2022-02-21
Автор: AdminAutor
Детальніше..
21 лютого - Міжнародний день рідної мови!

День рідної мови відзначає кожна культурна людина, яка усвідомлює, що мова є безцінним надбанням людства! Приєднуйтесь до мовного флешмобу "Дзвенить струмком рідна мова" від наших ліцеїстів (див. "детальніше"). #Освіта_Mlt #National_Mlt #Рідна_мова_Mlt
Опубліковано: 2022-02-21
Автор: AdminAutor
Детальніше..
Пам'яті Героїв Небесної Сотні!

20 лютого вшановуємо пам’ять про тих, хто загинув за гідну справу!
Опубліковано: 2022-02-19
Автор: AdminAutor
Детальніше..
День Єднання!

Декламує авторський вірш учениця 8-А класу та президент Ліцею №9 Сурядна МАРИНА. #УКРАЇНАЄДИНА
Опубліковано: 2022-02-15
Автор: AdminAutor
Детальніше..
День єднання!

Щороку 16 лютого в Україні на державному рівні відзначатимуть нове державне свято — День єднання. Відповідний Указ № 53/2022 опублікований на сайті глави держави. Цього дня закликають підіймати національні прапори та прикріплювати до одягу синьо-жовті стрічки. Відповідно до Указу, в цей день будуть підняті Державні Прапори України на будинках і спорудах у всіх населених пунктах, о 10:00 буде виконано Державний Гімн України та проведено закордонними дипломатичними установами України в державах перебування відповідні іміджеві заходи, спрямовані на єднання та підтримку України.
Опубліковано: 2022-02-15
Автор: AdminAutor
Детальніше..
До Дня Героїв Небесної Сотні!

11-го лютого 2015-го року, Указом Президента України № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» в країні встановлено особливий пам’ятний день - «День Героїв Небесної Сотні», який відзначається тепер щорічно 20-го лютого.
Опубліковано: 2022-02-15
Автор: AdminAutor
Детальніше..