батьківські збори онлайн

Ми наближаємося до закінчення 2019 – 2020 н.р., який став особливим під час карантинних заходів. Дистанційне навчання в умовах ізоляції стало викликом для усіх учасників освітнього процесе: для педагогів, батьків, учнів.

Під час налагодження дистанційного навчання батьки були і є нашою підтримкою, союзниками, за що ми вам щиро вдячні. Ви зуміли у стислі терміни забезпечити дітей потрібними ґаджетами, організувати робоче місце дітям для навчання в умовах карантину, тримати зв'язок із вчителем, технічне забезпечення якого іноді було меншим за можливості дитини. Успішне завершення навчального року залежить від наших злагоджених дій, педагогічної мудрості та витривалості. Ми запрошуємо вас на онлай-батьківські збори, які відбудуться за графіком і на яких ми зможемо разом спланувати наші спільні дії, щоб закінчення навчального процесу було злагодженим та убезпеченим від стресових ситуацій. Уміння співпрацювати – запорука успіху.

Чекаємо Вас на платформі ZOOM відповідно до графіка.

З повагою адміністрація та педагогічний колектив ліцею

Опубліковано: 2020-05-05