Тиждень попередження терористичних актів

В ліцеї 9 протягом тижня з 13 по 18 травня проходив Тиждень щодо попередження терористичних актів та хибних повідомлень про терористичні акти.

З учасниками освітнього процесу було проведено позапланові інструктажі, проведено інформаційні години, переглянуто навчальні відеофільми, проведено комплексне обстеження стану надійності охорони ліцею щодо недопущення допуску підозрілих осіб, стан організації перевірки ввезеного на територію ліцею майна і внесеної ручної поклажі.

Проведено тренування щодо дій працівників та учнів у разі потрапляння на територію невідомих предметів, які можуть нести загрозу життю та здоров'ю. На уроках "Основ здоров'я" та "Захисту Вітчизни" проведено бесіди, квести щодо небезпеки під час терактів та відповідальність за неправдиве повідомлення про загрозу терактів.

Проведено тренувальну евакуацію персоналу, учнів, педагогів

Опубліковано: 2019-05-19