Профорієнтаційна робота онлайн

Профорієнтаційна робота онлайн. Місце зустрічі- ZOOM.

29 квітня 2020 року випускники 11 класу Ліцею № 9 та їхні батьки мали змогу долучитися до онлай-конференції МДПУ.

МДПУ: ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН, ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРАВИЛ ТА УМОВ ВСТУПУ

Запорукою ефективної профорієнтаційної роботи є тісна співпраця Ліцею 9 із  адміністрацією університету. Сьогоднішня зустріч була проведена у єдиному тандемі, її учасники мали змогу  звертатися один до одного з будь-якими запитаннями стосовно вступної кампанії, різноманіття спеціальностей, умов навчання на факультетах МДПУ. Для  учнів 11 класу було проведено заочну екскурсію аудиторіями університету, завідувачі кафедрами представили інформацію стосовно програми вступних випробувань та відповіли на запитання учнів стосовно міжнародного співробітництва МДПУ.

Відеопрезентація спеціальностей, які можна здобути в МДПУ: http://vstup.mdpu.org.ua/vstup/videoprezentatsiyi-spetsialnostej/

Опубліковано: 2020-04-30