Доступна та якісна правова допомога в Україні

міграційної служби України у Запорізькій області ЛИКОВИМ ОЛЕКСАНДРОМ ВАЛЕРІЙОВИЧЕМ.

Під час зустрічі Садомова Н.В. ознайомила вихованців ліцею про зміст законодавчих актів щодо прав дитини, про реалізацію прав дитини щодо отримання загальної, професійної та вищої освіти, про реалізацію в Україні проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні». Ликов О.В. повідомив про особливості та порядок оформлення ID-карти для учнів випускних класів.

Опубліковано: 2018-12-13