День безпечного інтернету 2019

День безпечного Інтернету 2019 відзначається під гаслом «Разом для найкращого Інтернету!» День Безпечного Інтернету є унікальною можливістю для кращого розуміння проблем та можливостей в онлайновому світі, це час поділитися важливою інформацією, щоб діти і молоді люди могли досліджувати Інтернет безпечно і скористалися позитивним досвідом експертів.

5-го лютого учні ліцею №9 долучилися до онлайн-уроку "День безпечного інтернету 2019" від Програми Мережних академій Cisco, Кіберполіції України  та компанії ERC. Прослухали лекцію, пройшли тестування та отримали електронні сертифікати.

Вчителі ліцею теж долучилися до просвітницького руху кібербезпеки України. Прослухавши лекцію про інформаційну безпеку, розібравши приклади інтернет-шахрайств та кіберзлочинів вчителі колективно склали план змін роботи в інформаційному просторі ліцею.

Опубліковано: 2019-02-11