Be the change: Unite for a better internet

Інтернет — скарбниця знань та інформації, незамінний інструмент для спілкування та соціалізації. Діти, як найчуткіша до інновацій частина суспільства, активно адаптуються до цифрового середовища. Із кожним роком зростає кількість інтернет-користувачів, а також збільшується час, який підлітки проводять в мережі. Однак кількість не означає якість.

З одного боку, діти та підлітки відкривають для себе світ за допомогою Інтернету. Із другого боку, самі технології значною мірою впливають на формування особистості дитини. Дуже важливо, щоб цей вплив був позитивним та творчим.

Міжнародний День безпечного Інтернету у 2017 році проходитиме 7 лютого за загальною темою «Be the change: Unite for a better internet».

Учні гімназії в ігровій формі ознайомились з правилами безпечного користування інтернетом, поспілкувалися і поділилися власним досвідом. Деякі поради гімназисти зберегли у власних соціальних мережах, поділилися з друзями, батьками. Більше посилань на сторінці “Безпечний інтернет”

Опубліковано: 2017-02-07