Warning: include(../../admin/addimg.php): failed to open stream: No such file or directory in /hosting/b1439230/data/www/gimnaziya9.zp.ua/news/8-mirichchya_shkoli_dzhur/index.php on line 20

Warning: include(): Failed opening '../../admin/addimg.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php55/usr/share/pear:/opt/alt/php55/usr/share/php') in /hosting/b1439230/data/www/gimnaziya9.zp.ua/news/8-mirichchya_shkoli_dzhur/index.php on line 20
8-миріччя школи джур

Веселе свято у нас нині

сьогодні все козацтво тут

в дев'ятій школі радість лине

козацькі ігри в нас ідуть.

Так почалася лінійка відкриття свята "козацькі забави" яке пройшло 15 жовтня 2015 року в нашій гімназії. Свято Покрови Пресвятої Богородиці, День козацтва, День захистника України та день народження школи джур - ось числені свята до яких були приурочені наші козацькі забави. Напочатку свята прведено урочистий ритуал прийому в джури учнів 5 класів.

В цей день до лав джур зараховано ще 14 слухачів. Після привітань директора гімназії Чугай Людмили Віталіївни джур привітали Отаман мелітопольського куреня КВЗН Лисенко Ігор Анатолійович та Настоятель церков міста Мелітополя протоієрей Максим.

В програмі змагань учні 5-8 класів показали свої знання та навички в таких випробовуваннях як:

Конкурс "Козацькі клейноди"

Конкурс знавців історії козацтва,

конкурс зі стрільби

Конкурс прислівя, конкурс з медичної підготовки

Конкурс знавців рослин та тварин рідного краю

Конкурс орієнтування на місцевості

Конкурс козацького однострою

Спортивні  Конкурси

За підсумками змагань І місце посіла команда "Козацький дозор" 7 класу.

Закінчилося Свято врученням грамот та традиційним козацьким кулішем!

Опубліковано: 2015-10-15