Вітаємо гостей

В ліцеї №9 радо вітає гостей Олена Камінська, учитель української мови та літератури
Опубліковано: 2018-12-14
Автор: AdminAutor
Детальніше..
Доступна та якісна правова допомога в Україні

У ліцеї 12 грудня відбулася зустріч учнів 9-10 класів із заступником начальника Мелітопольського міськрайонного відділу державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у Запорізькій області САДОМОВОЮ НАТАЛІЄЮ ВОЛОДИМИРІВНОЮ та заступником начальника Мелітопольського міського відділу управління державної міграційної служби України у Запорізькій області ЛИКОВИМ ОЛЕКСАНДРОМ ВАЛЕРІЙОВИЧЕМ.
Опубліковано: 2018-12-13
Автор: AdminAutor
Детальніше..
Про підвищення кваліфікації та атестацію педагогічних кадрів

Атестаційний період триває і сьогодні, узагальнюючи роботу над методичною темою "Формування навичок критичного мислення на уроках географії в умовах особистісно орієнтованого навчання"
Опубліковано: 2018-12-07
Автор: AdminAutor
Детальніше..
майстер-клас Техніка малювання сухою пастеллю

У рамках атестації В.І.Антонюк проводить майстер-клас Техніка малювання сухою пастеллю (Soft Pastel). Педагоги міста виступають в ролі учнів, які працюють на занятті гуртка з образотворчого мистецтва. Малювання сухою пастеллю - просто,доступно і легко.
Опубліковано: 2018-12-07
Автор: AdminAutor
Тренінг

Тренінг «Візуалізація навчального матеріалу на основі інфографіки» проводить к.п.н., доцент Людмила Кондратова
Опубліковано: 2018-11-23
Автор: AdminAutor
конкурс ім. Шевченка

З нагоди урочистого відкриття Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Шевченка в ліцеї 9 проходить парад вишиванок та квест-гра "Мій Шевченко"
Опубліковано: 2018-11-15
Автор: AdminAutor
Детальніше..
Полікультурні артдіалоги

МДПУ ім. Б.Хмельницького... Участь колективів ліцею #9 у Мистецькому форумі-фестивалі «Полікультурні артдіалоги» у рамках Міжнародної науково-практичної конференції «Педагогіка мистецтва для культурного зростання особистості впродовж життя
Опубліковано: 2018-11-13
Автор: AdminAutor
Детальніше..
Методичні заходи

Вчителі ліцею підвищують кваліфікаційний рівень,беручи участь у методичних заходах. Рубан Микола Миколайович працював на навчальному регіональному семінарі "Історія України XX століття,виховний потенціал історичної правди"
Опубліковано: 2018-11-13
Автор: AdminAutor
педагогічний воркшоп

У перший день останнього осіннього місяця на педагогічному воркшопі "Формування навичок самоврядування, соціальної активності в процесі практичної громадянської діяльності учнів" разом з батьками, учнями та педагогами
Опубліковано: 2018-11-07
Автор: AdminAutor
Детальніше..
#LOGO2018

У вересні 2018 року у ліцеї #9 проходив конкурс "LOGO 2018" ,з метою ребрендингу нашого освітнього закладу. У конкурсі взяли участь учні та батьки ліцею.
Опубліковано: 2018-11-06
Автор: AdminAutor
Детальніше..
Ювілей незалежності чеського народу

27.10.2018р. До 100-річного ювілею незалежності чеського народу на території ліцею №9 висаджено липу, яка є символом свободи країни Чехії. В заході взяли участь ліцеїсти та чеське товариство «Богемія». Більше фото та відео на сторінці ліцею №9 на Facebook
Опубліковано: 2018-10-31
Автор: AdminAutor
Детальніше..