Офіційно. До уваги здобувачів освіти 9 класів!

Учнів, які завершують здобуття базової загальної середньої (9-ті класи) освіти, звільнено від проходження державної підсумкової атестації у 2020/2021 навчальному році. Відповідний наказ МОН від 03.03.2021 №273 зареєстровано в Міністерстві юстиції України 16.03.2021 за №338/35960. Рішення ухвалено у зв’язку з установленням для єдиної державної системи цивільного захисту на всій території України режиму надзвичайної ситуації відповідно до пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів від 25 березня 2020 року №338-р "Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації".

Детальніше: https://mon.gov.ua/ua/news/uchniv-4-h-ta-9-h-klasiv-zvilneno-vid-prohodzhennya-dpa-u-20202021-navchalnomu-roci

Офіційно. До уваги учнів 11 класу! ДПА У ФОРМІ ЗНО: ПРОХОДИТИ ЧИ НЕ ПРОХОДИТИ – ВАШЕ РІШЕННЯ

Безпека дітей у цифровому просторі. Рекомендації МОН

Ефективна дистанційка у старшій школі: лайфхаки для вчителів і поради батькам

Поради батькам

Поради батькам щодо надання допомоги дитині у випадку травматизму у позаурочний час:

1. Оглянути місце пригоди.

2. Оглянути дитину.

3. Надати дитині першу долікарську допомогу.

4. У разі необхідності викликати "Швидку допомогу" за телефонами 103; 112 або звернутися до фахівців дитячої лікарні чи травмпункту.

5. Протягом доби повідомити класного керівника про нещасний випадок, що стався з дитиною.